Destek Hattı 0212 528 98 93 - 0533 723 18 40

Deneyimli ve alanında uzman kadromuzla sektörde 20 yıllık tecrübemiz ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Perdeci.net bünyesinde yer alan tüm modellerimizi siz değerli müşterilerimize, dünya perde tasarım trendlerini yakalayan çizgileriyle beğeninize sunuyoruz.

 

Web sitemizde yer alan yüzlerce farklı fon perde, tül perde, stor perde, dikey perde, motorlu ve diğer perde modellerini inceleyebilir ve seçtiğiniz modeli hemen sipariş verebilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm modellerde toptan kumaş satışı da mevcuttur ve sizlere özel kampanyalar dâhilindedir.

İncelediğiniz ürünleri yakından görmek isterseniz, Unkapanı İMÇ çarşısında bulunan 3 katlı mağazamızı, kaliteli ve hesaplı ürünler için ziyaret edebilirsiniz.

 

Sizlere özel düzenlenen kampanyaları takip ederek beğendiğiniz perde modelini avantajlı olarak satın alabilirsiniz. Zengin modellerden oluşan perde çeşitlerinin Türkiye’nin tüm illerine ve dünyanın her yerine gönderim hizmetimiz mevcuttur.

 

Dekorasyonda fark yaratan şık ve kaliteli perde modellerine avantajlı fiyatlardan sahip olmak istiyorsanız sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilir ve sizlere özel kampanyalarımızı yakalayabilirsiniz. Özel ve benzersiz desenler, şık tasarım perdeler ve dekorasyon stilinizle uyumlu olabilecek olan özgün tasarımlı binlerce perde modeline ekonomik fiyatlar eşliğinde sizler de sahip olabilirsiniz.

Geri Bildirim Bize Yazın